Fórum

Výsledky

Pepa 26.05.2012
Nechci zbytečně chválit, ale kluci díky. Konečně výsledky, konečně body, hned to vypadá lépe. Teď můžu opravdu v klidu odejít, protože mančaft se našel a výsledky jsou super. Ať nám to vydrží!

Re: Výsledky

Fanda 30.05.2012
Mužstvo bylo taky pořádně po hromadě. A konečně pořádní útočníci. Je radost vidět, že mají hlad po golu, přemýšlí fotbalově a umí podržet balon a vhodně přihrát nebo vystřelit, či nabízet se. Záloha si vhodně nabíhala a Klima ( nedělal u letadel? :))
Obrana moc nebyla provětrána, to se uvidí s Čekyní. Proti Lobodicím dobrý výkon na hrozném hřišti... ale stejně máte ještě na víc...(někteří neumí ze sebe dát všechno - a toho je škoda)

AKCE ŠKOLKA

Alda 04.04.2012
Je to docela pozdě psát,že je dnes 4.4.2012 v 18.00hod brigáda ve školce přesto pokud se někdo najde a bude mít chuŤ přijít tak ať příjde
Díky

příprava

Pepa 01.04.2012
Doufám, že to, co jsem viděl proti Vlkoši ve druhé půlce (první jsem nebyl),bylo jen ojedinělé totální selhání všech. Kde byla Petrova zarputilost, proč Zdena s Pepou nenahráli ani jeden míč pořádně, proč se v obraně místo bránění jen chaoticky pobíhá a doufá v zázrak? Proč Břetik místo tvorby hry zkouší pořád dokola jednu věc a po bojovnosti nebo změně když se nedaří ani stopa. Kde byl ve druhé půlce útok? Do přesunu Tomáše dopředu bez napadaní rozehrávky Vlkoše a neustálá díra od stoperů hostů! Proč? Odkopy bezcílné a z 90 % přímo na nohu protihráče stojícího poblíž našeho vápna. Že se ke konci šlapala voda není jen důsledek mé nemoci a nemožnosti vést přípravu, ale taky výsledek snahy všech něco ze sebou samostatně udělat. U Zdenka jediného fyzička dobrá, ale co práce s míčem? Všichni si pamatujete Milana Halenku, když před dvěma roky končil. V pohodě uběhal celý zápas, dovedl číst hru a taky rozehrávka byla poměrně slušná. A včera? Zamyslete se alespoň malinko kudy dál. Vím, že je nás málo a lepší to letos určitě nebude. Jsem rád, že kluci jako Milan pomůžou, zkusím se domluvit s Mišou Mrázkem a Jarou Křepelkou,pořád by mohl Mira Krchňák - uvidíme.
Tento týden budu zpět až v pátek a proto až v pátek místo čtvrtku proběhne trénink v 17:00, ať nás Uhřičice nezesměšní. Doufám a spoléhám na 100% účast. Je potřeba začít něco dělat.

Re: příprava

Lukáš 01.04.2012
Já jsem ani na jednom zápase bohužel ze zdravotních a jiných důvodů nebyl, takže nemůžu posoudit, co a jak bylo špatně. O tom že je nás málo, není třeba mluvit, protože si myslím, že je to dlouhodobější problém. Nicméně si v poslední době nepamatuji, že by nás na zápas přišlo 8. O tom, že je potřeba něco dělat je pravda, ale 2-3 lidi to dělat nemůžou. Nevím, jestli je post předsedy s takovým přístupem správná volba. Podle mě, ne. Vrátím se k pátečnímu tréninku - předem se omluvám, protože budu v Přerově. Na zápas v neděli určitě příjdu, pokud koleno dovolí.

Re: příprava

Fanda 22.04.2012
Asi to některý kluky baví že jsou tak dobří, že prohrají v Křenovicích 4:1 a 5:1 v Brodku. Jen tak kluci dále :D je radost se dívat, že hrajete jak staří otrapové z hospod :D, ba co víc ono vlastně na ně ani nemáte :D Proč to hrajete?

Jarní posila!!!!!!!

Laďa 20.03.2012
https://www.youtube.com/watch?v=YUCDiw_KagM&feature=related

Nedostatel !!!

kls 18.03.2012
Podle toho, co slyším jak je vás málo tak nemůžete začít ani sezónu :DDD

Zajímavost

Fanda 08.03.2012
Doporučuji: https://www.jistotahovorem.cz/hromadnyvzkaz2.html nová služba, třeba Vám pomůže.

Zimní příprava

Pepa 22.12.2011
Zimní příprava může probíhat i na PC dle deťáka, ale zkusíme to v hale v Klenovicích od 4.1.2012, kdy začínáme v 19:00 a končíme ve 20:30. Pak pravidelně každou středu. Zůstává poplatek 20Kč na hlavu. Přihlášeno je naše mužstvo na jeden halový turnaj a to 29.1.2012 doNezamyslic. Další průběh přípravy, zápasy a vše další domluvíme v hale 11.1.2012. Očekávám plodné příspěvky a návrhy.
Závěrem Vám všem přeji krásné svátky a pod stromečkem ať najdete kromě věcí, které si přejete taky luxusní fotbalovou formu pro jarní část sezóny.
<< 597 | 598 | 599 | 600 | 601 >>

Přidat nový příspěvek