Fórum

Re: tohle je fotbal :)

Lukáš O. 10.06.2010
Škoda, že jsem to neviděl... To musel být kvalitní zápas ;) Chudáci Itali

online hokejový a fotbalový manažer

Honza 10.05.2010
ahoj, chtěl bych vás pozvat ke hraní online hokejového manageru, který najdete na této adrese: https://www.powerplaymanager.com/r11 Jedná se o online hru, kterou hrajete v internetovém prohlížeči, staráte se o svůj vlastní tým, kupujete hráče, trénujete je, stavíte zázení a vše, co k tomu patří. Tato hra je samozřejmě zdarma.

V této době se navíc dokončuje další verze, od 12. 4. 2010 je k dispozici hratelná beta verze fotbalového manageru

Děkuji za váš čas věnovaný této zprávě, Honza

Turnaj v malé kopané

Sokol Pyšel 07.05.2010
Sokol Pyšel pořádá turnaj v malé kopané. Více na https://www.jezekcup.cz.

Zápas

Radisek 04.04.2010
Pepo tentokrát super výkon u nás v Trubičkách, škoda že ste neměli golmana tentokrát. Jinak dobrej výkon panáčci

Re: Zápas

Pepa 08.04.2010
Dík za pochvalu, potěší, ale zatím jsou to bohužel jenom náznaky, které nenesou body a tak jsme tam, kde se mi to vůbec nelíbí. A brankáři u nás? Móóóóc složitá situace. Kdodo toho u nás vidí, ví o čem píši.

Také pochvala

Marek Ossos 29.03.2010
Zdravim všechny fandy a hráče polkovského fotbalu. Stránky jsou perfektní a hlavně aktuální - Luko, paráda, šikovnej. Hlavně se držte a příští zápas musí být výhra.Přijedu Vás zkontrolovat.

web, mančaft

Jirka K. 24.03.2010
Zdravím FKP - zejména pak všechny fotbalisty a funkcionáře. Tak už i ke mně se doneslo něco málo zvěstí o nových stránkách vašeho oddílu a dlouho jsem neváhal, abych je omrkl :). Jestli mi dovolíte, zkusím i já (váš někdejší spoluhráč a současný fotbalový fanoušek) velmi zlehka zkritizovat (pro lidi co v tomto slovu vidí jen to špatné bych rád upřesnil, že kritika je i kladná) vše to, o čem se zde na foru bavíte plus přihodit něco málo navíc. A vezmu to pěkně podle datumu přidávání příspěvků. 11.3.2010: Ahoj Pepo, jak jsem tak pochopil, asi jsi to právě Ty, kdo se postaral o tuto zásadní změnu. Co k tomu můžu resp. dovolím si říct je asi to, že to bylo potřeba. Změna je život a koukat se delší dobu na něco stejného se opravdu omrzí. Takže dobrá věc se zdařila a nový web ja na světě - super - bylo to třeba! Rozhodně Ti ale nebudu gratulovat (a ani si nemyslím, že bys o to stál), protože kromě funkčnosti nového webu není za co. Trošku bych se Ti dovolil oponovat tím, že na starých stránkách nešlo to či ono (vkládání obrázků). Já bych řekl, že tam šlo rozhodně všechno co jít mělo, resp. všechno na čem jsme se před nějakým časem (rokem) s iniciátorem vzniku stránek dohodli, že tam půjde. Technologie, kterou byl starý web dělán se z velké části dost obměnila a byla rozšířena o spoustu nových funkcionalit, vylepšení apod. nehledě na to, že i tvůrce, ehm já, se rovněž posunul jistým směrem kupředu. Navíc pokud nemáš šablonu a šiješ projekt jen tak z vody bez konceptu, obvykle se na něco zapomene nebo se něco nedodělá. Co tím vším chci říct? Nemyslím, že by byly tak špatné a nešlo v nich to či ono nebo to co popisuješ, pokud si vzpomínám, šlo v nich toho spousta – i vkládání fotek. Jen jde o to, jakým způsobem a kdo to dělá. Pokud ty jako tvůrce nedostáváš poklady a návrhy ke zlepšení co by se tam dalo přidat, je dost obtížné ač se snažíš sebe víc, na něco nezapomenout. Modelovou situací může být třeba i ten fakt, že pokud Ti někdo po cca dvou letech provozu nic nevytkne, nedodá žádnou novou fotku, asi nebude problém ve funkčnosti a schopnostech webu, nýbrž v komunikaci a nápadech dalších, kteří by se měli účastnit vývoje. Pak si myslím, že poznámky na foru typu: je to zastaralé, fotky neaktuální, nejde tam přidat to či ono, nejsou docela na místě. Tímto bych ukončil obhajování něčeho, co už je vlastně dávno pasé a vlastně k ničemu. Co můžu sám soudně přiznat, starý web je hnusný a okoukaný a s řadou nedostatků. To je ale věc, která je pochopitelnou součástí životního cyklu a vývoje čehokoliv. | k FKP: pánové, vaše počínání (dostat, nadchnout, zapojit, nasadit, ovlivnit apod.) co nejvíce místních je vskutku super věc. V tomto a nejen v tomto vám ohromně fandím. Když mrknu na vaše fotky a vidím velkou většinu místních (proti přespolním rozhodně nic nemám a pokud jsou zapálení, plně akceptuji a schvaluji), nezbývá mi říct nic jiného než, děláte mi radost a ohromně vám fandím! Sice některé, spíše ty mladší, borce občas možná špatně identifikuji, ale to nic nemění na faktu, který popisuji. Teda a Miro, ty jsi mě překvapil :) – hodně úspěchů přeju a škoda, že sem si s Tebou nemohl zahrát ještě když jsem tam působil. Takže pánové, team building funguje jak sleduju na 1 s *, teď ještě doladit výsledky a začít atakovat horní příčky tabulky a je to naprosto dokonalé ! Takže hodně úspěchů, ať se Vám daří, poslouchejte trenéra a fanouškům se snažte dělat jen a jen radost. S pozdravem, JK, BRNO.

Re: web, mančaft

Pepa 08.04.2010
Čau Jirko, konečně jsem se dostal taky sem a se zájmem jsem si přečetl Tvůj příspěvek. Jestli si tam někde měl pocit, že byla kritika na staré stránky, tak Tě můžu ujistit, že pouze v tom, že se nám ke konci nedařilo tam opravdu dostat žádnou fotku. Zkoušeli jsme snad vše, ale ani já, ani nikdo jiný neuspěl. To ale neber jako kritiku, spíš jsme si s tím nedovedly poradit. Proto jsme přešli na nové, které vyrobil, aktualizuje a spravuje Lukáš Ossos a jemu patří hlavní dík. K mančaftu. Jak si napsal, snažíme se mít hlavně místní kluky a těch pár přespolních jsou u nás už registrovaní delší dobu, takže vlastně taky domácí. Nemáme žádné hostovačky a konečně se tak začíná situace lepšit. Když vydrží, tak musí přijít i výsledky.
Když budeš v Polkovicích, přijď taky za náma. Rádi Tě zase uvidíme. Zdar jak Brno!!!

reakce na článek z r.2008

Alda 23.03.2010
Máte super stránky které zaslouží pochvalu.V sekci články jsem si přečetll článek z roku 2008 a ptám se jestli prognozy do budoucna nebyly hodně optimistické.
citace z článku:
""Podle tebe(Jozefa Jelínka): Dá se z Polkovického mužstva v dlouhodobějším horizontu udělat mančaft, který by hrál horní polovinu tabulky nebo dokonce se poohlíželo po vyšší soutěži?

Horní polovinu ano, na postup zatím ne. Pokud ale přijdou k mužstvu současní dorostenci Petr Zbožínek, Adam Gregovský, Josef Tomšic a další, zůstanou u fotbalu David Ossos, Milan Halenka, Zdeněk Zbožínek ..... nemusela by být vyšší soutěž utopií. Chce to ale, jak poněkolikáté opakuji stavět na místních, aby si taky lidé z vesnice opět vybudovali vztah k „místní“ kopané a klubu.""

no teda

Radisek Troubky 14.03.2010
Máš to pěkný Pepo :)
<< 601 | 602 | 603 | 604 | 605 >>

Přidat nový příspěvek